برای افزایش سرعت وبسایت نماد ها در این مکان قابل پیگیری هستند

logo-samandehi

نماد اعتماد درگاه Pay.ir

درباره جواهرسازی اُس کاظم

جواهر سازی اُس کاظم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ به مدیریت استاد محمد رضا کاظمی معروف به اُس کاظم در زمینه ی ساخت، تولید و فروش جواهر آلات طلا و نقره ، تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و آبکاری تخصصی طلا و نقره آغاز نموده که با بهره گیری از تخصص فردی و با استفاده از ابزار های سنتی و دستی کلیه ی طرح های ملی و اسلیمی را که با الهام از هنر کهن زیبای این کشور بوده است به صورت تمام دست ساز، با کیفیت و مقاوم احیا کند.

مجموعه ی ما همواره سعی برآن داشته است که رضایت و نیاز مشتریان را در زمینه ی کیفیت ، طراحی ، تضمین اصالت کالا و خدمات پس از فروش ، تامین نماید.

این مجموعه جهت تسهیل در امر خرید و خدمات رسانی و ایجاد ارتباطی نزدیک تر با مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی وب سایت فروشگاهی نموده است.

جواهر سازی اُس کاظم با کوشش و سعی طاقت فرسا با استقبال مشتریان از سراسر وحتی کشورهای همسایه با خدماتی متمایز و بهینه رو به پیشرفت و گسترش گام نهاده است.

رزومه:

شرکت در نشست بین المللی صنایع طلا و جواهرات با حضور فعالان صنعت طلا و جواهر از کشورهای ایتالیا ، عمان ، تایلند و جمع کثیری از فعالان این صنعت از کشور ایران و صادرکنندگان طلا و جواهر ، نقره و سنگ های قیمتی

 

امید است که توانسته باشیم قدمی هرچند کوچک در اعتلای این هنر کهن برداشته باشیم

با تشکر وآرزوی موفقیت